lcp

Ajuta-ne sa transformam vietile oamenilor

Produsele pe care le comercializam  la Ego Interiors si Ego Space au un impact asupra oamenilor de pretutindeni, ajutându-i să sa isi sporeasca semnificativ confortul, produsele fiind create folosind tehnologii de ultima generatie si avand design modern, usor de integrat in orice mediu. Alătură-te echipei noastre. Creste alaturi de noi.


Cum angajăm?

Știi deja că noi suntem o compania care ținteste ca lucrurile să fie bine făcute, iar visele clienților nostri să devină realitate. Ca să realiză acest lucru, avem nevoie de oameni deschiși, comunicativi, implicați, oameni pentru care grija față de client și colegi primează.

Program de lucru : L-V 09.00-17.00

Ne dorim să ai următoarele calități:

 • • Seriozitate
 • Spirit de echipă
 • Interes față de activitățile desfășurate
 • Disponibilitate la efort fizic

Oferim:

 •  Mediul de lucru plăcut și prietenos
 • Salariu atractiv și bonusuri de performanța
 • Instrumentele necesare desfășurării optime a activității
 • Weekend-urile libere

Responsabilitățile tale, în cadrul echipei noastre:

 •  Manipulare și împachetare colete
 •  Încărcare și descărcare marfa
 • Preluare și predare colete de la curier

Hai sa ne cunoastem!

Trimite-ne un mail cu CV-ul tau pe adresa ela@egointeriors.ro si te vom contacta pentru mai multe detalii !

Top